Phottix Strato II Nikon

Produkt nemá žádné parametry.

• , zakoupeno v vffoto

• Poměr cena výkon, neznamenal jsem chybné odpaly, dosah, multifunkčnost. Prostě funguje tak jak jsem očekával a potřebuji.
    • Nevím

Produkt nemá žádné parametry.

Phottix Strato II PH15655 5-in-1 Wireless Trigger System poskytuje fotografům neuvěřitelné kontrolu nad svými blesky a studiovým osvětlením. Čtyři kanály a čtyři skupiny poskytují bezkonkurenční kontrolu ve studiu nebo na umístění. Strato II multi lze použít jako kabelové nebo bezdrátové spouště. 2,4 GHz. vysílače a přijímače nabízejí rozsahy více než 150 metrů a synchronizaci rychlostí 1/250 sekundy.

1zákazník doporučuje produkt
  • , zakoupeno v vffoto